INSTAGRAM

O NAS

Cześć,

Zanim urodziła się Konstancja mój czas zajmowała w większości fotografia. Teraz, gdy jestem mamą małej, energicznej dziewczynki staram się łączyć opiekę nad nią razem z moimi zainteresowaniami. Jak każda mama pragnę by moje dziecko zawsze wyglądało schludnie i modnie, dodatkowo szukam tanich rozwiązań, nie tylko podczas wyprzedaży. Ciuszki w sieciówkach czasem przerastają zawartość naszych portfeli, dlatego na tym blogu chciałabym pokazać, że są również inne wyjścia by Twoja córeczka zawsze wyglądała modnie a jednocześnie nie obciążała twoich wydatków. Mam nadzieję, że ten blog stanie się inspiracją dla Ciebie i Twojej córeczki.

P.


Oto my:
 Konstancja

Główną bohaterką całego zamysłu w tworzeniu tego bloga jest nikt inny jak Konstancja, która dzielnie pozuje przed obiektywem swojej mamy, choć czasem rozpiera ją energia i ciężko nadążyć by złapać ją w kadrze. Energiczna dwulatka, której wszędzie jest pełno.Patrycja

Mama Konstancji, jednocześnie założycielka bloga. Pani fotograf, nie rozstaje się praktycznie z aparatem. Swoje hobby stara się łączyć z wychowaniem córki.


Marta

Zajmuje się grafiką, koordynacją całej strony. Pomocnik nie tylko graficzny, ale również techniczny podczas sesji zdjęciowych, do tego Pani Wodzirej Konstancji podczas zdjęć :-)